Bolu Epoksi Zemin Kaplama


Zeminlerinizin sağlam, estetik görünümlü ve pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını istiyorsanız sizin için ideal bir çözüm olan Bolu epoksi zemin kaplama sistemlerini önermekteyiz. Epoksi ürünü bir reçinedir ve iki bileşenli olarak uygulaması yapılmaktadır. Zeminlere; isteğe göre şeffaf, isteğe göre portakal kabuğu desenli ve isteğe göre self leveling olarak uygulanabilmektedir. Epoksi zeminler hastanelerde, fabrikalarda, cafelerde, kliniklerde, sağlık merkezlerinde, rehabilitasyon merkezlerinde, mezbahalarda, tavuk üretim çiftliklerinde, özel konutlarda ve daha bir çok yerde kullanılmaktadır.


Özellikle fabrikalarda portakal kabuğu desenli olarak tercih edilen ve çarpma dayanımı yüksek bir üründür. Hastanelerde hijyen bakımından özellikle tercih edilmektedir. Ayrıca tek parça halinde, derzsiz uygulanmasından doğan estetik bir görünüm vermesi ile albenisi yüksektir.


Bolu ‘da epoksi zemin kaplama işlerinin en kaliteli ismi olarak yıllardır gerçekleştirdiğimiz Bolu epoksi zemin hizmetlerine her geçen gün yenilerini ekleyerek devam ediyoruz. Bizimle hemen iletişime geçerek Bolu ‘da epoksi kaplama hizmetlerini hemen almaya başlayabilirsiniz.


Epoksi ve diğer ürünler ile ilgili fotoğraflara buradan ulaşabilirsiniz.